اینجا هستیدSkip Navigation Links
گزارش برگزاری کارگاه گاز خانگی گزارش برگزاری کارگاه گاز خانگی (تعداد بازدید : 1298)

به نام خدا

کارگاه های آموزشی گاز فشار ضعیف(4/1 پوند) در روزهای 4 و 5 آذر ماه با حضور جمعی از مهندسان محترم ناظر و تعدادی از مجریانمحترم، در سالن اجتماعات سرای محله ایوانک واقع در فاز ششم شهرک غرب برگزار شد.


در روز نخست، کارگاه­ها از ساعت 8:30 صبح آغاز و تا 17:15 بعدازظهر ادامه پیدا کرد. در این روز مباحث مربوط به ایمنی و گازگرفتگی، طراحی لوله کشی گاز، شناخت مصالح، ضوابط اجرایی و مسائل حقوقی توسط آقایان دکتر عابدی، دکتر قاسمی، مهندس حاجی زاده و مهندس میرمعظمی تدریس شد.

در روز دوم نیز مباحث مربوط به نصب پکیج، اجرای لوله­کشی و مبانی طراحی و اجرای دودکش توسط آقای مهندس عمیقی، آقای مهندس جلوه­گران و آقای مهندس معانی از ساعت 8:30 صبح  آغاز شد و تا ساعت  20 ادامه پیدا کرد.

در هر دو روز پس از تدریس مباحث مشخص شده، حاضران در کارگاه به طرح پرسش­ پرداخته و اساتید نیز به این پرسش­ها پاسخ می­دادند.

از طرفی به دلیل مجهز بودن سالن به سیستم گرمایش اسپیلت(به صورت پمپ حرارتی) و عدم توانمندی کافی و کارایی این سیستم در سرمای شدید، شرایط گرمایی برای برخی از شرکت­کنندگان مناسب نبود و مسئولان سالن نیز قادر به پاسخگویی مناسب در این باره نبودند. به این ترتیب، انجمن از همه شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی که در ساعاتی از روز با هوای نامناسب سالن روبرو شدند، پوزش می طلبد.

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انجمن مهندسان تاسیسات مکانیکی ساختمان تهران می باشد
این سایت متعلق به انجمن مهندسان تاسیسات مکانیکی ساختمان تهران بوده و این انجمن وبلاگ یا سایت دیگری ندارد.