• Banner 3

قوانین و مقررات

- کلیه محصولات و خدمات ارائه شده در این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین می باشد.

- انجمن متعهد میگردد حداکثر تلاش خود را برای حفظ اطلاعات کاربر انجام داده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.

- کاربر با ثبت سفارش در وب سایت،به انجمن اجازه استفاده از اطلاعات تماس خود را جهت هرگونه هماهنگی و اطلاع رسانی در حوزه مربوطه می دهد.

- کاربر موظف است هنگام ثبت سفارش،فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و بطور کامل پر نماید.بدیهیست مسئولیت ناشی از عدم ثبت اطلاعات صحیح با کاربر بوده و انجمن مسئولیتی در این زمینه ندارد.

- ثبت سفارش نهایی منوط به اتصال به درگاه بانک و پرداخت موفق می باشد.بدیهیست پر کردن فرم ثبت نام به تنهایی حقی برای کاربر ایجاد نخواهد کرد.

- انتخاب صحیح محصولات و خدمات ارائه شده در وب سایت بر عهده کاربر بوده و انجمن مسئولیتی در این زمینه ندارد اما در صورت امکان همکاری لازم با کاربر انجام خواهد شد.

- کاربر با ثبت نام نهایی در کلاس های آموزشی متعهد میگردد در زمان مقرر در کلاس مربوطه حاضر شود.در غیر اینصورت انجمن مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

- کلیه مطالب و داده های موجود در این وب سایت متعلق به انجمن مهندسان تاسیسات مکانیکی ساختمان تهران بوده و هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا استفاده بدون کسب مجوز مکتوب،برای کلیه افراد حقیقی و حقوقی حتی اعضای محترم انجمن ممنوع می باشد.